Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

mirecekp.net 2.0

screenshot old themes mirecekp.netUž dlouhou dobu jsem přemýšlel, vyhledával a inspiroval se na webu jak omladit můj blog. Přeci jen píši na tomto blogu (čti na doméně mirecekp.net) již od března roku 2007 a to celou dobu na jednom designu (viz obrázek vpravo). Tak trochu mě popíchl i Drago se svým blogem, který pravidelně čtu. Ten se svojí změnou přišel k 1. září. Tak jsem otevřel mojí složku s parádními vzhledy pro wordpress, které jsem sbíral několik měsíců a vybíral a vybíral. Když jsem si vybral ten nejlepší pustil jsem se do úprav, bez kterých bych žádný vzhled nemohl používat. Původně jsem plánoval spuštění nového vzhledu již v noci z 2. na 3. září, ale jako vždy jsem neodolal novému dílu Family Guy a bohužel jsem při sledování tohoto seriálu usnul :-).

Největší radost mám z jQuery záložek v na pravé straně, tento vzhled je bohužel neměl, takže s tím jsem se vyřádil, věřte nevěřte ani validní to nebylo a ne že by tam bylo pár chyb, bylo jich zde několik desítek. Teď už je ale template provozu schopný tak jsem ho nasadil a další drobnosti budu dolazovat již za chodu. Vím, že musím ještě přeložit pár hlášek a rozjet několik pluginů. Teď mě třeba zaráží nefunkčnost mé pýchy (jQuery záložky) společně s pluginem wp-polls…

Pokud byste někdo věděl kde je háček, budu rád za pomoc a pokud najdete jiné chyby nebo nedostatky tak prosím do komentářů.

Doufám že tento příjemný vzhled mi přiláká zase několik čtenářů, o prázdninách jsem drobet zahálel, ale mám v plánu přes zimní dlouhé večery vše napravit a přispívat alespoň 2 články do týdne. A tím bych rád získal návštěvnost, která zde byla dříve (300 UIP/den) jelikož nyní jste na mě opravdu zanevřeli a návštěvnost se pohybuje okolo 100-150 UIP/den.

Komentáře (2)

  1. Víťa napsal:

    Ahoj Míro,
    web je dobrý, ale vadí mi jedna věc, a to je špatná viditelnost názvů článků v panelu na pravé straně.

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.