Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Nové kolo Leader fox

Jak jsem psal v posledním článku o cílení reklamy Google tak už konečně mám vybrané kolo doma. Nakonec jsem si vybral stejné kolo jako moje Zuzka a to LEADER FOX DAFT GENT v modelové verzi letošního roku tedy 2012. Takže máme doma 2 kola Leader fox jedno v bílé barvě velikost 19“ a jedno černé velikost 21“.

 

Do té doby jsem o značce Leader fox neslyšel, až když jsme ho měli doma jsem pomalu zjišťoval co to vlastně máme. Nejdříve si vybrala a koupila kolo Zuzka. Já pak zjistil, že to kolo je fakt dobré pak zjišťuji, že to je český výrobce a následuje řada pozitiv bez jediné vady na kráse. V žádném případě to není to nejlepší, ale za 8 tisíc jsem nenašel nic v podobné kvalitě a hlavně vypadá fakt dobře, řekl bych i daleko lépe než na obrázku.

Když bylo kolo vybraný, řešily jsme kde koupit, standardně jsem porovnal ceny na Heurece, ale ceny byly totožné u všech eshopů včetně eshopu výrobce (to jsem zjistil až nyní). Vybíral jsme tedy podle recenzí obchodu a bonusů navíc, tedy doprava zdarma, plus osvětlení zdarma, a aby bylo v nabídce i další zboží, které chceme koupit. Vyhrál www.online-sport.cz a to jak při prvním tak při druhém nákupu. Tento eshopu bych tímto ne PR článkem (opravdu čistá nezaplacená zkušenost) určitě doporučil a sám tam rád znovu nakoupím, přístup obchodu, rychlost i kvalita byla výborná.

Komentáře (6)

  1. Mickey napsal:

    Díky za článek 🙂 Už delší dobu uvažuju o koupi kola a i když to bude ještě dlouho trvat, tak mam prozatim alespoň dobrej tip 🙂

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.