Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Můj stav = odmaturováno :-)

Je to krásný pocit, když si můžu říct: „Odmaturoval jsem a teď si budu tři měsíce užívat.“ .

Začalo to v úterý 22.5.2007 v 7:00. První předmět byl češtin, pro nás všechny to nejtěžší. Když jsem všichni postupně vyšli s poloúsměvem a polehčujícím pocitem, všechno už se jevili podstatně jednodužší a méně stresuplné… a taky že jo…Vše dopadlo štastně a začíná se psát nové éra třídy 2.AN, kterou jsem navštěvoval dva roky.

Je to fakt super… ráno se vzbudím a nic nemusím, nemusím do školy, zatím ani do práce (což bych rád změnil). Ještě bych byl nad Míru spokojený, kdybych udělal přijímačky na VŠ a pak si budu opravdu pískat. Pěkně se nám povedl mazec, třída byla super, takovýhle kolektiv lidí bych si přál mít okolo sebe vždy.

Jinak přeji všem, koho maturita teprv čeká, ať z nich ta tréma opadne a všechno bude fajn 😉

Jinak když jsem zavadil o téma práce, tak hledám nějakou brigádu. Docela by mě zajímala cizina třeba Španělsko, nebo Itálie… prostě někam do tepla… Manuální práce pro mě není žádnej problém. Sbírat jablka nebo něco na ten způsob… prostě být v teple a užívat si mentalitu cizinců, něco málo si vydělat, ale zbohatnout o zkušenosti.
Na tohle téma bych rád nějakou komunikaci…Neplánujete někdo nějakou cestu, nebo nehledáte někoho s kým vyrazit do ciziny? Strašně rád bych jel… Nebo mi řekněte vaše zkušenosti… Co a kde zařídit hledat, čeho se vyvarovat, něco doporučit, budu fakt moc rád.
Děkuji.

Komentáře (1)

  1. Honza napsal:

    Čau, jel si teda někam po maturitě? Kdyžtak napiš na email, díky 🙂

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.