Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Pagerank googlu = nula

Tak tohle je pecka.

Dneska sem se abnormálně nudil a potom co jsem si včera přečetl článek „co všechno lidé hledají na internetu“ sem si najel na googlíka a ptal se ho na opravdu totální bláboly 😀 . Jenže googl se poradí úplně s každou otázkou věřte nevěřte:

Tohle je fakt jen výběr ptal jsem se na věci, který opravdu nejsou publikovatelný… Když už mi došli dotazy na blbosti, tak jsem zkoušel prostě jména kamarádů… a když jsem položil dotaz na mě „Miroslav Pešťák“ v záložce images, tak mě odhalil… Jednou to fakt bude mazec, až googl zalinkuje všechny lidi a na dotaz Miroslav Pešťák mi vyhodí fotku, jméno, bydliště a kdoví co ještě… Na jednu stranu zajímavý…ale nebude to krapet nebezpečný ??

Když jsem skončil s googlem a dostal jsem se na stránky seo.oncz.net a začal jsem si zjištovat pageranky sranek, tak mi to zase nedalo a dal jsem zjištění pagerangu stránce www.google.cz a překvapení… Pagerank 0 (nula 🙂 ).

Komentáře (3)

  1. marek napsal:

    no je vidět že seš odborníkem na seo, dostal jsi se na ty slovní spojení hned na první místa 😀

  2. mirecekp napsal:

    No to byla jen náhoda že mi stránku asi zrovna projel robot 🙂 ale povedlo se 😀

  3. Carl114 napsal:

    Nebo tě má Google hodně rád. Možná je to tím, že pokud dáš do titulku Google. Google to rychleji zaindexuje. Počkej… to je blbost xD

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.