Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Přišel čas na změny

Je to tak, konečně mám chvilku času. Skončil mi semestr a než začne další, udělám si chvilku času na tento web. Proběhne zde několik změn. Jednak chci lehce obměnit vzhled (prozatím jsem k nadpisům článků přidal šipky a ještě chci udělat něco s hlavičkou) a drobet to tu oživit. Návštěvníci se začínají po dlouhé době na můj web zvykat a vracejí se z čehož mám radost. Už není tolik kolísavá návštěvnost. 5. března to bude rok od doby co jsem web spustil, takže pak počítám s nějakým zhodnocením uplynulého roku.

Zpátky ke změnám, jedna z hlavních změn bude/je anketa, která se bude pravidelně (měsíčně) obměňovat. Najdete ji v pravém sloupci hned pod seznamem rubrik. Anketu se budu vždy nějak snažit odůvodnit, takže proč se tentokrát ptám jestli jste už někdy něco vyhráli? Tentokrát se na této anketní otázce dost podílí Vodafone, před 14 dni mi udělal radost tím, že mi poslal plyšovou ovci, kterou znáte z TV reklamy. Ale to co se mi poštěstilo koncem minulého týdne, to už byla opravdu pecka. Přišel mi email, opět od Vodafone:

Dobry den Mirku,
mame pro vas skvelou zpravu! Vyhral jste telefon HTC TyTN II s GPS
navigací v soutezi o prispevek mesice na nasem blogu!

To už mě opravdu dostalo na kolena… Jen doufám, že to není jen nějaká fikce. Pokud opravdu tento krásný kousek dorazí do mých rukou, určitě se na něj podívám podrobně a sepíši nějaké poznatky. A jelikož jsem díky této výhře dost „nenáviděn“ mými kamarády, tak jsem se rozhodl, že kdykoli se dozvím o nějaké soutěži, tak na ni budu upozorňovat v nové rubrice, což bude poslední inovace, která zde v nejbližší době proběhne.

Komentáře (4)

 1. Evča napsal:

  Nekecáš, asi ne, tak to teda blahopřeji!

 2. mirecekp napsal:

  No nekecám, teď jen jestli nekecaj oni 🙂 Ale díky. Jinak takhle rychlou reakci na článek jsem ještě neviděl… vždyť já to teď teprve dopsal.

 3. dědula napsal:

  …hmmm, opravdu nekecá „bejvalej kamarád :-)) “ je to fakt luxus,TyTN II je opravdu bomba – spolu jsme ho zkoumali v knajpě, ahoj kámo…

 4. dědula napsal:

  …takovej e-mail od vodafonu musí hóóóóódně potěšit, ale ne bohužel mě :-((((

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.