Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Prvni noc v Cincinnati

Po delší odmlce se vracím s pokračováním příběhu, jak to tedy s námi dopadlo, když jsme dorazili do Cincinnati. Ale jelikož jsem si dal opravdu na čas a Vaškovi se do pokračování jeho předešlých dvou článků už nechce, stane se z článku o první noci článek o tom, jak jsme žili měsíc v Cinncinnati.

Po Vaškovo telefonátu s Kylem, který vypadal asi nějak takto: „Kurva vole kurva Travolta…“ (ostatní česká slova, která Kyle zná a dost používá, jsem radši vynechal), pro nás Kyl opravdu během několika minut přijel na Greyhound station, naložili jsme naše zavazadla k němu do auta a vyrazili k němu domů. Cestou jsme se dozvěděli, že momentálně doma s pár kamarády pijí „nějaký ty piva“ a jakožto, že s námi se také počítá.

Miller lite towerCo se dalo dělat, byli jsme opravdu dost unavení a bylo by neslušné se k němu jet jen vyspat. Cestou jsme zastavili a koupili krabici plechovkových piv, které se v USA pije opravdu hodně, a samozřejmě se značkou piva typicky Amerického „Miller lite„. Na Kylovi už také bylo vidět, že má nějaké to pivo v sobě, ale řídil dobře a bezpečně, takhle by asi nikdo bezpečně opilej v čechách neřídil. Už teď můžu říci, že za 2 měsíce jsem v USA viděl jen jednu bouračku a řidiči jezdí opravdu bezpečně a zodpovědně (výjimky se samozřejmě vždy najdou), několikrát jsme Kylovi opakovali: „přijeď do Prahy a zblázníš se tam!“ Ale zpět k našemu prvnímu večeru. Kyl nás zavedl domů, se slovy: „jako doma…“ Představil nás kamarádům a bez jakýchkoliv problémů nás přijal mezi sebe. Tak jsme tak popíjeli, vyprávěli a ukazovali fotky z Aljašky, než přišla osudná otázka, zda hrajeme poker. Vašek ho již několikrát hrál, popravdě i já, ale nikdy jsem z toho moc moudrej nebyl. Takže pánové nám zrychleně vysvětlili pravidla Pokeru konkrétně texas holdem, bohužel mluvili anglicky a dost opile, takže jsem rozuměl víc tomu psovi co tam pobíhal. První hru nám ukázali bez sázek a lehce jsem něco pochopil. Pomalu s přibývajícími pivy, jsem jim začal více rozumět 🙂 . Až když přišla řeč na sázky a zaslechl jsem „10 buck per game“ podíval jsem se na Vaška a v očích jsme si četli „Tady je něco špatně“!!! Tento kousek asi nebudu dále protahovat, o dolary se nám opravdu moc hrát nechtělo, ale do první hry jsme šli vcelku bez řečí, do druhé nás lehce dohnali no a když jsme prohráli po 3 a byli každý během necelé hodiny o třicet dolarů chudší, hra poker pro nás ten večer končila.

Během další hodinky sledování hry poker a pití piva už jsem byl opravdu unavený a potřeboval jsem spánek. Kyle mi ukázl pokoj kde jsem usnul ještě dřív než jsem dolehl. Ráno jsem se probral okolo 10 hodiny a nikdo z obyvatelů domu nebyl vidět ani slyšet. Naštěstí byl v domě internet, takže jsem se asi do 12 hodin zabavil. V poledne jsem vzbudil Vaška a čekali jsme, až se Kyle nebo někdo probudí. První náznak života v domě byl asi okolo 1 hodiny. Kyl nám oznámil, že je neděle a to se prostě v Americe nic nedělá, a že u něj budeme spát ještě jednu noc. Opravdu celý den jsme se jen tak povalovali, koukali na TV a hráli XBox 360. Takový můj menší šok byl, když sme jeli autem pro zmrzlinu do McDonaldu, který byl vzdálený asi 500 metrů. Řekl jsem, že půjdeme pěšky, byl za blbce a pochopil jsem americkou lenost 🙂 … pokračování příště…

Pro ty co mají zájem podívat se na nějaké fotky tak je najdete na této adrese http://mirecekp.rajce.net.

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.