Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Rok 2009 – je to za námi

Rok 2010 už je v plném proudu a já se až nyní dostal k letmé rekapitulaci mých projektů. Dělám si pořádek v doménách, které jsem nakoupil za účelem vytvoření několika minisite, bohužel projekty běží ani ne na půlce domén, které jsem koupil. Doufám, že letos nebudu tak zbrkle nakupovat, když poté nedokážu včas rozjet smysluplný obsah pro jednotlivé domény, byť některé z mých plánů zněly víc než jen zajímavě.

Jediný prosperující web (tím myslím, že není prodělečný, ne že vydělává několik stovek měsíčně 🙂 ) je tento můj blog/weblog. Letos se mi poprvé, díky mé snaze učení se SEO, povedl husarský kousek, na který jsem byl fakt hrdý, byla to nejvyšší návštěvnost za dobu co se na webu pohybuji. Jednalo se o (pro mě krásných) 2 182 UIP/den. Celý rok 2009 jsem pak zaznamenal 82 tisíc návštěv (viz koláč roční návštěvnosti), což pro mě není špatné, přesto bych v roce 2010 rád pokořil hranici sto tisíc (byť jen za rok). Pokud by někoho zajímali podrobnější statistiky tak je přidám.

Jako dárek ke konci roku jsem si ještě koupil doménu pestak.cz (kterou jsem si spároval s aplikacemi Google a brzo o tom napíši článek ), přesto předpokládám, že doménu mirecekp.net jen tak nepustím, maximálně uvažuji o přesměrování blogu na adresu blog.pestak.cz.

Komentáře (1)

  1. Scotty napsal:

    Podrobnější statistiky bych určitě přivítal…

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.