Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

SMS Zdarma konečně i na T-Mobile ??

UPOZORNĚNÍ: Čtěte komentáře pod článkem, firma se zdá být podvodná!!! Článek je starý (ze dne 16.8.2007).

Společnost Expert SoftWorks připravila program pro odesílání sms zpráv „jednoduše pohodlně a pozor! Zdarma i na T-Mobile“
„Od verze 1.19 je program uvolněn jako bezplatný a volně šiřitelný FREEWARE.
Jedinečný program SMS Zdarma Vám umožní posílat spolehlivé SMS do všech tří českých mobilních sítí přímo na telefonní číslo. Už žádné mobilní e-mailové adresy! Jednoduše napište číslo příjemce, zvolte operátora a odešlete. Program umožňuje i posílání negarantovaných bezplatných SMS zpráv zejména do Vodafone a O2. Za tyto SMS nic nezaplatíte.“

SMS zdarma

Zajímavým odlehčením je automatické vygenerování kódového obrázku pro potvrzení odeslání sms z brány O2 a Vodafone.

Program samozřejmě obsahuje adresář pro ukládání kontaktů, kde navíc můžete ke každému kontaktu zadat datum narození a tím pádem vás program bude moci upozornit. Program také obsahuje archív sms a mnoho dalších nastavovacích parametrů. Program je propojen s programem od stejné firm, kde je možné odesílání placených sms takže pokud zrovna nezachytnete několik málo dotovaných sms do T-Mobilu v každou celou hodinu a chtěli by jste posílat je zde možnost zakoupení kreditu. V současnosti jsou velké slevy a mnoha procentní navýšení kreditu při prvním dobití.

Že máte možnost odeslat sms poznáte vždy podle barvy u operátora zelená OK červená … kdepak 🙂 tam sms nepošlete…

Zkoušel jsem program celý den a SMS vždy byla doručena téměř okamžitě jak do O2 i Vodafone, program sám vždy rozluštil potvrzovací obrázek bez problémů. SMS do T-Mobilu jsem měl možnost poslat jen 2x.

Program můžete stahovat na stránkách výrobce.

Doporučuji přečíst celá pravidla používání:

Je zakázáno jakýmkoli způsobem zneužívat systém dotovaných SMS, posílat různé testovací SMS (např. „test“, „zkouška“, „Ahoj, přišla Ti tahle SMS?“ nebo např. „dfhfh“, „aaaaa“ a podobně), či jiným způsobem poškozovat funkčnost systému dotovaných SMS.
Každý uživatel systému dotovaných SMS se musí chovat tak, aby byl systém co nejspolehlivější i vůči odtatním uživatelům.
Ke každé odeslané dotované SMS může být na konci připojen reklamní text.

Komentáře (28)

 1. PeEn napsal:

  No osobně si teda raději zaplatím tu korunu než aby mi k SMSce někdo přidával reklamu. Navíc jsem nikdy nepochopil, kde se bere v lidech ta drzost označovat za freeware něco, kde je reklama. Nic proti zobrazování reklamy obecně, ale pak se nejedná o freeware, ale o formu adwaru a označování za freeware je tedy klamání uživatele/zákazníka.

 2. mirecekp napsal:

  určitě věcná poznámka pro společnost Expert SoftWorks… a jednoznačně pravdivá… a k té reklamě. Ta je přidávána pouze k sms které přichází na O2 číslo a to jen zřídka. Vodafone a T-Mobile reklamu k sms nepřidávají !!

 3. Dobrý den,
  za freeware je označován program, nikoli služby. A aplikace SMS Zdarma je program, který poskytuje služby.
  Program zobrazuje reklamní pruh, který však lze vypnout.
  SMS do T-Mobile jsou námi dotované, to znamená, že my za ně platíme a uživatelům je poskytujeme zcela zdarma. V pravidlech používáíní proto píšeme, že na konci SMS může být připojena reklama. Zatím však žádná reklama připojována není.
  Uživatel (nejedná se o zákazníka, když neplatí) v žádném případě klamán není – před instalací si musí přečíst a odsouhlasit licenční ujednání, kde je vše dopodrobna popsáno.
  Výraz ADWARE se dnes bohužel příliš nepoužívá, takže není vepsn do podvědomí uživatelů, kteří, pokud nevidí FREE…, jednoduše mohou i jinou formu bezplatného programu zahodit, protože znají pouze freeware, shareware, trial a demo. Adware je pouhá odnož freeware.
  Samozřejmě se musíte podívat i z našeho pohledu – program poskytujeme zdarma. Zároveň na něm však pracují profesionálové, kteří se programováním živí.

  A abychom nezapomněli – i přečtení BEZPLATNÉHO článku na tomto blogu a napsání BEZPLATNÉHO komentáře bylo tvrdě vykoupeno sledováním zcela úmyslně vloženou reklamou, která slouží ke generování zisku pro majitele blogu.

  Reklama je zde proto, aby se i lidem, kteří nechtějí za nic platit, dostalo služeb a výrobků. Pro ty ostatní jsou tu placené služby a produkty, které reklamu neobsahují. A to platí i u nás, neboť SMS Zdarma je pouze bezplatnou odnoží profesionálního placeného programu SMS Posílač.

 4. jana napsal:

  dobry den me nejde jako poslat sms na t-mobile

 5. mirecekp napsal:

  Občas se vyplatí podívat na to kdy článek byl aktuální… V tuhle dobu už to opravdu z tohoto prográmku nejde… Ovšem každou chvilku se na webu něco funkčního najde… ovšem jak dlouho to bude fungovat toť otázka… v současnosti mohu doporučit toto–> http://domobilu.mirecekp.net/sms-free/ jde odtud odeslat sms na všechny tuzemské i zahraniční operátory !!!

 6. Tak bohužel už ne 🙂
  Helloreality.cz si svůj nápad již rozmysleli a SMS odesílat nelze.

 7. Petr napsal:

  Zaplatil jsem internetbankingem 99Kč na Expert SoftWorks – sms zdarma, abych mohl posílat sms i na T-mobile. Je to už víc jak týden ale kredit mi zatím navýšen nebyl. Posílám jim maily, panu Schánilovi smsky, ale žádná odpověď. Má také vypnutý mobil. Takže jsem asi naletěl, naštěstí to není žádná závratná částka.

 8. mirecekp napsal:

  to Petr: S tímto nemám zkušenost. Ale počkej aspoň dva týdny… on převod přes učet taky není okamžitě a nevím jak oni přes svátky kontrolují účet… Pokud to nebude do 14 dnů tak nám to tu určitě napiš ať lidé mají zkušenost a pokud to je nějaký špek ať se na něj nechytnou další lidé.

 9. Petr napsal:

  Takže, jak jsem psal nahoře, kredit mi dodnes nebyl přičten, žádný kontakt na ně nefunguje. Dokonce nefungují ani jejich stránky, program smszdarma také nejde, nejde připojení, ačkoliv mně internet funguje, mám rychlost okolo 2Mb.

 10. Petr napsal:

  Je to jasné, našel jsem k tomu nějako diskuzi, naletělo jich víc.
  http://www.canik.cz/2007/11/04/spamuje-expert-softworks-zamerne-nebo-omylem/#comment-217

 11. Petr napsal:

  Kredit na smszdarma mi konečně připsali ale odesílání na Tmobile stejně nefunguje, dokonce už ani na O2. Takže je to na dvě věci, na h.. a na nic.

 12. Franta napsal:

  Dopadl jsem stejně jako vy. Na t-mobil nejde odeslat nic, na O2 už jen někdy, nikdo z této firmy neodpovídá na moje maily, telefony jsou nedostupné. Napsal jsem ať mi vrátí poukázané peníze – odpověď žádná. Typické znaky podvodu. Představte si, pokud poslalo jen 1000 lidí po 199,- kolik podvodně získali peněz. Jde s tím něco dělat,nebo jenom varovat další lidi?

 13. mirecekp napsal:

  Petře a Franto být vámi tak se spojím popřípadě najdu několik dalších stejně poškozených lidí a obrátím se na právní pomoc. Ne že by vás asi vytrhlo tich 199 Kč ale jak říká franta pokud by tich lidí bylo tisíc je to dost strategické okrádání !!!

 14. LUCIE M. napsal:

  JA JSEM DALSI KDO SE PRIDAVA KREDIT MI SICE BYL NAVYSEN ASI PO MESICI 200KC,ALE PRI VYCERPANI KREDITU ZHRUBA 20KC,MI UZ PLACENE SMSKY NEJDOU VICE JAKO 2 TYDNY POSILAT,DALE JSEM SI ZAPLATILA 100KC ZA AKTIVACI VERZE BONUS,ALE PO 2 MESICICH JI STALE NEMAM AKTIVNI,TAKZE SI MYSLIM,ZE TOTO JSOU ZLODEJI,NAVIC SMS DOTOVANE DO TMOBILE,JSEM NEMELA JESTE NIKDY K DISPOZICI ZA CELOU DOBU CO PROGRAM MAM POSLAT A KDYZ SVITIL TMOBILE ZELENE ANI TAK SMS POSLAT NESLA,TOTO JE SPROSTE OKRADANI LIDI!!!!!

 15. Ludva napsal:

  Dne 24.2.2008 jsem si nainstaloval produkt SMS Zdarma od fi. Expertsoft. Program je celkem podařený. Dají se po-
  sílat SMS zdarma do sítě Vodafone a O2. V instalovaném programu je nabídka BONUS PLUS za avízovaný poplatek
  100Kč jenž nabízí posílat SMS i do sítě T-Mobile.
  Zaplatil jsem přesně dle přiloženého návodu bankovním převodem a pro jistotu poslal (2x) výpis o provedené platbě. Dnes je 5.3.2008 a žádný aktivační klíč mi nepřišel i když jsem fi. Expertsoft několikrát mailem vyzíval o navázání kontaktu, tak mimo hromady reklamních mailů na jejich produkty se mnou nikdo nekomunikuje. Jedná se sice jen
  o 100 korun ale po takovéto zkušenosti si od této firmi za peníze rozhodně nic neobjednám.

 16. Nou napsal:

  Podvod!!!!!!! Okrádání naivních lidí!!!!!!!

 17. bebe25 napsal:

  Lidičky,hlavně nic neplaťte.Zaplatíte a nic vám nepojede.Expertsoft je podvodná firmy.Taky jsem naletěl.

 18. M.Ondruška napsal:

  SMS na Vodafon a O2 občas jdou ale i když mám 495 kreditu zaplaceného na T-mobail ani jednou se mi nepodařilo odeslat placenou SMS. Automat mi vždy ohlásí že přijal mou připomínku k nefunkčnost placené SMS ale tím to končí.Jsem velmi nespokojen s přístupem této firmy a nikomu ji nedoporučuji neboť již od únoru 2008 nikdo na mé stížnosti nereaguje. Hibert

 19. Hanka napsal:

  Zaplatíte a nic vám nepřijde.Expertsoft je podvodná firmy.Taky jsem naletěla objednala jsem si správce na cd zaplatila v listopadu 2007 a dodnes nic ani žádná odpověd.

 20. gogo napsal:

  mate to na piccccccu

 21. gogo napsal:

  jsou to zasrany zlodeji,urezat jim ty zasrany hlavy-zlodejsky,tohle stat podporuje?takovyhle zmrdy co jen tahaj ze slusnejch lidi penize,dostat se mi ten zmrd co to vymyslel do ruky tak to nerozchodi,curak jeden

 22. Mira napsal:

  Zdravím lidičky! Tak koukám, že nejsem jediný, komu SMS zdarma nefunguje. Já teda nemůžu říct, že by nikdy nefungoval, to ne. Když jsem si ho loni nainstaloval, tak dotované SMS fungovaly normálně a placené SMS celkem taky. Pak ale delší dobu nešlo nic a od té doby jdou placené SMS opravdu jen VELMI zřídka. Hlavně, že se na jejich stránkách píše „Software o který se můžete opřít“ :-))), to je opravdu jen k smíchu. Vždycky jim posílám zprávy na technickou podporu o nefunkčních placených SMS a nikdy se nic neděje. Mejl jsem jim psal taky aspoň 5krát a nikdy nebyla žádná odezva. Jsou to hajzlové.

 23. Petr napsal:

  Neuvěřitelné, teď mi poslali mail, že prý mám zaplatit další stovku a potom to prý bude fungovat, že vymysleli způsob, jak to půjde.
  http://www.expertsoft.cz/docs/sms-zdarma.php

 24. dry napsal:

  Ja sem si tuto aplikaci stáhl na internetu a kdyz chci odeslat sms na t-mobile tak mi to hodi nejakou chybu

 25. Peťas napsal:

  Dobrý večer , patřím mezi uživatele aplikace SMS zdarma 2 . Již 4.6.2008 jsem si nainstaloval tuto aplikaci a týden na to zakoupil přes vebové stránky službu Bonus Plus kterou jsem zaplatil na vygenerovaný účet z webu ExpertSoftu. A co se stalo? To co dělají zlodějské firmy které mámí z lidí peníze za něco co neexistuje!!! Dodnes mi nedošel ani balíček , mail , nezavolali atd. Ale jejich REKLAMA mi chodí do mailu tak často jak já chodím do obchodu!!! Stiskněte tento odkaz a už vám nikdy nebude chodit reklama na váš mail – píše se v jejich mailech. Klikám tedy , poněvadž od zlodějů to sedí. Druhý den mi přišel stejný mail znovu!!! Napsal jsem XXX mailů jejich podpoře. Vždy mi přišel pouze mail že můj podnět byl zaznamenán, nikoliv že bude někdy řešen!!! Mobil na člověka uvedený na webu je neustále nedostupný a jiným způsobem se s touto zlodějskou firmou spojit nedá.

 26. čenda napsal:

  Brachu asi máš pravdu. Zásadně neodpovídají na technické ani jiné otázky po výměně ŘEDITELE ( já na bráchu…?) už velmi dlouho čekám na obnovení kreditu, kdeže je slibovaných 15 dní !!! A celé to chodí (nechodí) jak posáno nahoře !!!
  Jestli někdo organizuje žalobu tak se připojím.

 27. honzicek napsal:

  he zavolej my honza fasura

 28. anička napsal:

  Aničko Tereza+Víťa našli sme papírek s Klárkou Míša K

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.