Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Soutěžíš, soutěžím, soutěžíme…

Včera mi přišel výherní poukaz na zpáteční letenku z Prahy do jakékoliv mnou vybrané destinace. Omezení je pouze na lokality kam létá WizzAir, od kterého poukaz je (cca 15 lokalit). Když jsme toto zveřejnil mezi kolegy a kamarády byli překvapeni skoro víc než já a o to víc, že jsem si ani nepamatoval o kterou soutěž šlo.

…. aneb kdo nesoutěží nevyhrává!

Jsem prostě takovej, vidím někde napsáno soutěž tak prostě soutěžím :). Tedy pokud nemusím odesílat SMS, jelikož vím jak soutěže tohoto typu fungují a zpravidla na nich pořadatel soutěže vydělá, minimálně se mu zaplatí výhra i reklama. Takovéto soutěže již pak nemají moc smysl soutěže ale businessu.

V současné době pokukuji po další soutěži tentokrát se jedná o kreativní soutěž Fujitsu. Toto je typická soutěž kde vyhraje nejen ten nejlepší, ale i ti dobří. Jde o to vymyslet a vytvořit video, fotku, kresbu, animaci, text, zvuk, webovou či desktopovou aplikaci na podporu značky nebo libovolného výrobku společnosti Fujitsu. Ceny jsou v hodnotě přes 100 tisíc a budou rozděleny mezi různé kategorie. Pokud si do této soutěže troufáte tak s chutí do toho, jako motivaci doporučuji shlédnout ceny, které můžete vyhrát.

Vždy když jsem někde soutěžil, byl jsme takovej „hamoun“ nikomu jsem nic neříkal s vědomím, že čím méně soutěžících tím líp pro mě (menší konkurence). Nyní jsem se nad svým postojem zamyslel a do budoucna připravím buďto nějaký webový agregátor soutěží nebo minimálně stránku na Facebooku.

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.