Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Twitter má plnou kapacitu uživatelů

twitter-over-capacityTak jsem pořád nadšený z mého nového designu na blogu a chi zkusit využít další jeho možnost a to vypisování krátkých zpráv z twitter účtu. Twitteru (pokud se to tak skloňuje, netuším) jsem se vždy vyhýbal, nepřišel mi nikdy zajímavý a opíral jsem se o tvrzení, že sociálních sítí už mám tolik, že nevím které políčko na facebooku dřív sklízet :-). Ale říkám si, když už to tedy tento themes podporuje proč to nezkusit, tak jsem si zadal do googlu twiter (google mě upozornil, že se to píše s 2 t..) takže jsem ho poslechl, odklikl jsme první odkaz na twitter.com.

Jenže co nevidím hlášku „Twitter is over capacity.“ jak to jako mám chápat? Žádný odkaz na registraci? Tahle komunita mě asi dala jasně najevo, že mě nechtějí, dobře. Milý Twittře, jdi k čertu, taky o tebe nestojím. Mám rozhodnuto, žádná další komunitní síť se konat nebude!

Komentáře (8)

 1. Freezy napsal:

  tohle se občas stane, nějací tupci co mají a měli jediný sexuální vztah jen s vlastní rukou a baví se floodováním a jiným poškozováním pomocí botnetů, si hrajou a twitter to neustojí, tak když tak zkus, většinou to je do půl hodiny ok, jinak místo té zelené šílenosti, zkus http://www.freezy.cz/temp/software/winxp-royale-noir.zip a místo avastu aviru, která je podstatně rychlejší než avast a dokonce i vir podchytí, dřív, než se dostane do kompu jako u avastu 😀 jinak jako firewall zkus zonealarma, pokud používáš ten základní v x-problémech 🙂

  • mirecekp napsal:

   Diyk za OT doporučení SW ale diky, s legalní profesional verzi Avastu jsem spokojen a mám ho na všech PC,firewal jiny nez Windows jsme nikdy nepoužil a nevidím důvod to měnit. Jiank za skin díky vypadá pěkně, ale na můj vkus až moc „divoce“,mám radši klid pro oči defoultní klidnou a strohou zelenou.

 2. Freezy napsal:

  mě to tak napadlo při pohledu na ten screen 😀 jinak zkus ten zonealarm, ten základní nefunguje jak by měl, resp jeho funkce se dá lehce obejít, takže se třeba trojan downloader připojí ven a natáhne trojana 😉 včera jsem hrál windows na kompu od kamošky a taky měla ten základní widlácký a když jsem si vyjel netstat, tak tam toho bylo až to pěkné nebylo a ten základní fw ani nezaregoval 😀

 3. Tomáš Pučík napsal:

  Občas se to stává, Twitter prostě nevydrží návaly lidí a nový tvítů. Zkus to znovu. 😀

 4. satoo napsal:

  Ono se hlavne dneska kazdy lesteny prd nazyva „socialni sit“ a pritom je to naprosta kokotina. Prvni a posledni funkcni socialni sit byl xchat jeste pred tim, nez to pos. ehm, podelalo centrum.cz – TAM se totiuz opravdu KOMUNIKOVALO. Vse ostatni jsou uz jen vice ci mene profilove debility, kde si kazdy cpe kokotiny a nekomunikuje se. Nema cenu se ani registrovat, jak moc je to o hovne.

  • mirecekp napsal:

   Z části s tebou souhlasím, „sociální síť“ je jen bům…ted je proste vsechno sociální a ke všemu i síť. Některé horší jiné hrozné, pro mě ani ten xchat nikdy nebyl ta pravé sociální síť.

   • Freezy napsal:

    jinak já jsem si regnul twitter, abych zkusil jak funguje twitter jabber transport 😀 a abych si to oťukal, jinak je víceméně k ničemu, na stránky to místo novinek cpát nechci a nechávám si to abych mohl reagovat na cizí tweety, měl jsem aplikaci, která twitter propojila s facebookem, ale té jsem akázal na facebook přispívat, ale zas vyzkoušet si to vyzkoušej, vždycky můžeš ten účet smazat a třeba tě to chytne 🙂 mě to nechytlo 😛

 5. satoo napsal:

  Pouze 5% uživatelů internetu je „aktivních“ (komunikuji). Zbytek jsou roboti, spam, balast. Ostatni jen „ctou“, ale nikdy nikam nepripivaji.

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.