Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Vrátil se mi notebook ze servisu

Dnes se mi vrátil můj notebook HP Compaq 6715s ze záruční opravy, servis notebooků byla vždy moje noční můra. Bál jsem se, že na notebooku není moc co opravovat a výměnu dílů většinou servisy provádět nechtěj. Nevím, zda to bylo tím, že to byl servis notebooku, který byl doposud v záruce, ale každopádně jsem rád, že jsem neotálel a poslal jsem ho do servisu.

Notebook jsem odesílal s tím, že je hlučný a hřál se víc, než bylo zdrávo. Notebook se mi vrátil s vyměněnou základní deskou, novým větrákem a kompletně novým šasi. To jsem opravdu nečekal, byl jsem opravdu mile překvapen, obzvláště pak, že tento záruční servis mě nestál ani korunu.

Nyní už mě čeká jen servis tiskárny, která mi nějak začala špinit papír a o tom kraválu co vydává se ani nedá mluvit, to se musí slyšet.

Komentáře (2)

  1. O'Neill napsal:

    Mě se má vrátit notebook (Asus) ze servisu zítra. Špatný větrák, prasklé šasi a všelijaká DVD mechanika. Doufám že budu příjemně překvapen jako ty, taky z toho mám obavy.

  2. Lukáš napsal:

    Nechápu proč by některý servi snechtěl měnit záručně díl u HP. Jen refundace od HP za vyměněnou desku je v ON-SITE nebo v care packu přes 8kkc :o)

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.