Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Zážitek jako dárek

Určitě se mnou budete souhlasit, že vybírání dárků pro blízkou osobu může být někdy pěkně trudný zážitek. Člověk by rád někomu udělal radost, ale inspirace nepřichází a nepřichází. Kupovat nějaké oblečení si člověk netroufá, knížek je doma už spousta a vymyslet něco nového, co by se líbilo a obdarovaného by to potěšilo, to se nepodaří úplně vždycky. Často přijde třeba smutný zážitek, kdy i původně drahý dárek skončí někde v krabici od banánů pokrytý tlustou vrstvou prachu a když ho pak po letech objevíte, ani si nevzpomenete, od koho jste ho dostali. Asi si těžko budete přát, aby podobný osud stihl i ten zážitkový dárek, nad kterým se třeba právě rozmýšlíte.

V poslední době se ale objevuje zajímavá alternativa – místo tradičních dárků neobvyklý a zajímavý zážitek. V našich zeměpisných šířkách se tento trend poměrně rychle ujal a dnes už najdeme různé společnosti (můžeme uvést například FAN MOTION, jedna zážitková agentura za všechny), které se specializují na zprostředkování nejrůznějších aktivit, které si jinak běžný smrtelník nemá šanci vyzkoušet. Zážitková agentura je jedním z nejzajímavějších obchodů, jaké jsem doteď navštívil. Na své si tu jistě přijdou všichni členové rodiny, případně vaši přátelé s libovolným spektrem zájmů. Ať už chcete potěšit sebe, nebo někoho jiného, vždycky si nějaký zážitek vyberete. Protože variant, jaké zážitky vybrat, je opravdu nepřeberné množství, rozhodl jsem se vám některé zážitky představit důkladněji:

Pivní lázněPivní lázně

Že se v naší zemi hodně piva vypije je fakt. Však vám také každý poctivý konzument bude schopen vyjmenovat řadu příznivých účinků, které tento zlatavý mok má na náš organismus. Takže pokud své pivařství myslíte opravdu vážně, neměli byste zůstávat u vnitřního užívání. Pomysleli jste někdy na pivní lázně? Ta nádherná představa koupele v pěnivé lázni musí být lákavá pro každého, kdo by rád s pivem spojil nějaký jedinečný zážitek

Someliérský kurz

Vážení přátelé, umíte pít víno? A teď opravdu nemyslím to nejlevnější krabicové. Umíte si z každé číše vína udělat zážitek? Pokud si myslíte, že vaše znalosti v tomto oboru nedosahují takové úrovně, abyste si tento nápoj dokonale vychutnali, můžete se velmi příjemným způsobem dovzdělat. Pro jednou si místo profesního školení zkuste dát someliérský kurz. Po jeho absolvování vám při degustování vína budou slova jako harmonie nebo buket plynout z úst sama. Svými znalostmi jistě ohromíte nejen sebe, ale i své přátele. A ruku na srdce, znáte nějaký lepší pocit, než že vás vaše okolí v nějaké oblasti považuje za odborníka? Jen by se nakonec slušelo dodat, že alkoholový zážitek není vhodný pro děti.

cz9mmStřelnice

Pokud byste raději volili pro tatínka, manžela nebo bratra nějaký drsnější zážitek, můžete jim splnit jejich dětský sen a poslat je na střelnici, kde dostanou k dispozici řadu vojenských, policejních i loveckých zbraní. Naprosto výjimečná příležitost dostat do ruky například světoznámý samopal Kalašnikov nebo ostřelovačskou pušku ráže .22 a další. Střelnice je zážitek vhodný pro všechny, ve kterých dříme vojenský duch nebo touha vyzkoušet a

Komentáře (4)

  1. marek napsal:

    klasika je zorbing nebo paraglide 🙂

  2. Benny napsal:

    Co si budeme pánové nalhávat, kdo by do Pivní lázně nešel

  3. habitat napsal:

    zenske jsou prej v cene ;), mirekP povidal, ze to plati

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.