Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Jak naladit TV Prima Love

TV Prima dne 8. března startuje nový TV kanál pro ženy, bude se jmenovat Prima Love a naladit ho můžete již dnes! Stanice Prima Cool vysílá bez mála již 2.rokem její zaměření i volba programů je nejen dle mě výborná a tak Prima rozhodla, že připraví obdobně mířenou stanici, tentokrát pro opačné pohlaví. Prima Love bude zaměřena na pořady, filmy a seriály pro ženy ve věku 15 až 44 let. Prima LOVE bude vysílat každý den od 8:00 hodiny do půlnoci, v sobotu a neděli bude vysílat od 10:00 hodiny dopoledne. Od pondělí do pátku v době od 6:00 do 8:00 hodiny bude Prima LOVE vysílat regionální zpravodajské televize.

Ženy se tak můžou těšit na oblíbené seriály jako jsou Ally McBealová, Chůva k pohledání, Kancelářská krysa, Pět holek na krku, Pravá tvář vášně, Rodinná pouta, Sabrina – mladá čarodějnice, Seznam ex a mnoho dalších. Z filmové nabídky pak v prvních dnech vysílání můžete vidět film Ženich na útěku, Rolničky, kam se podíváš, Hlava nad vodou. Chybět nebudou ani seriály a pořady vlastní tvorby TV Prima. Postupem času se ve vysílání Prima Love objeví vlastní life-stylové pořady, jiné pořady se zase přesunou z Primy a Prima COOL na Prima LOVE.

Jak naladit Prima Love?

Satelit

Prima Love bude distribuována na pozici 23,5°E v rámci programového balíčku CS LINK:
kmitočet: 12,070 GHz
polarizace: horizontální
SR: 27500
FEC: 3/4
Prima Love bude k dispozici na kartách CS LINK, SkyLink i na starších kartách společností TT a Gital.

DVB-T – pozemní digitální vysílání

Stanice je umístěna do DVB-T multiplexu 3, který obsahuje stanic Public TV a Rádio Proglas. Pokud tyto stanice přijímáte, máte tedy příjem multiplexu 3, můžete přijímat i nový program Prima LOVE, stačí znovu přeladit stanice, ať už ručně nebo automatickým vyhledáváním.

Kabelová TV a IPTV

Program Prima Love bude od samého počátku v nabídce kabelové TV UPC Česká republika i T-Mobile TV a určitě se v brzké době objeví i v nabídce O2TV společnosti Telefonica O2 Czech republic.

Ještě upozorňuji že Prima Love by měla být šířena celoplošně a bez poplatků, pokud by po vás nějaký poskytovatel ať už IPTV nebo satelitní TV chtěl za tuto stanici platit zvažte, zda je to pro Vás vhodný poskytovatel televizního vysílání.

Komentáře (12)

 1. mirecekp napsal:

  Doplnění informací:
  „Zatím ale není jasné jak se zachová rumunská platforma Digi TV, jež je se zařazováním nových českých programů výrazně pomalejší.“ Uvedl server radiotv.cz

 2. […] vysílat celoplošně bez poplatků a to jak ze satelitu tak v pozemním digitálním vysílání, jak naladit Primu Love najdete ve článku na mirecekp.net. V pražském digitálním multiplexu zatím Prima Love […]

 3. pepka13 napsal:

  Prosím vlastnim Digi tv. kdy mám čekat že tam ( Prima Love ) najdu a konkrétně kde ? děkuji

 4. Petr napsal:

  Cci se zeptat, když tedy nemam přes setobox prijem multiplexu 3, mam nejakou možnost chytnout tuto stanici pozdeji nebo vubec ne?
  Diky za info. Petr

 5. Pet napsal:

  Ahoj Pet Ze Žatce.
  Ve Sládkoví Ulici taky nemůžu na ladit.Prima Love
  Ve Městě už to Chytají Na Setoboxu Mám novou anténu strafem.
  Klasickou sítovou.I kabel noví.
  Set jak z vlášt tak v televizi známej my to naladil a nic
  jen mux 1 a 2 mux 3 a 4 prolez sjem to v přízemí i na střeše a venku v přízemí a nic.
  Vše Jsem Si ladil sám.

 6. Hrdličková Eva napsal:

  Vážená televize,rádá bych naladila prima loveale bohužel to u nás nejde.Anténu máme natočenou na mušov.Ráda bych věděla kdy tato stanice bude vysílat z tohoto vysílače.Děkuji za brzkou a doufám i kladnou odpověd

 7. Staňka napsal:

  Dobrý den,chtěla bych se zeptat kolik dílů má telenovela Marina.Děkuji

 8. Zuzana napsal:

  Dobry den, mam predplaceny balicek Starter od UPC a TV program Prima Love se mi bohuzel nezobrazuje. Muzete mi poradit prosim?

 9. Jarmila Fričková napsal:

  Chci se zeptat jestli v současné době není porucha na vysílači Praděd nebo Ostrava, doposud jsem běžně na setobox sledovala programy prima-love, dnes jsem tuto stanici již nenaladila.Můžete mě prosím sdělit důvod a popřípadě sdělit kde mám tuto stanici naladit.
  Děkuji JF

 10. ilona napsal:

  chci se zeptat na telenovely hřišná láska a na telenovelu někdo se dívá když skončí telenovely tak pak budou jaky telenovely

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.