Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Létající budík vás probudí zaručeně

Létající budíkRanní vstávání přesně na čas může být velkým problémem (alespoň já jsem tento jednoduchý úkon prozatím spolehlivě neovládl). Přitom to není nic složitého. Stačí nastavit budík na požadovaný čas a pak jít klidně spát. Jenže nevýhoda většiny budíku je, že stačí zmáčknout nějaký čudlík a budík zvonit přestane. Což se dá bez problému udělat i za polospánku. Takže se probudíte pozdě a divíte se, proč ten zatracený budík nezvonil. Jeden způsob jak tomu zabránit je, že budík umístíte daleko od postele nebo si jich nařídit rovnou několik. Ale i to někdy nestačí. Druhá možnost je zvolit originálnější metodu buzení. Třeba tento létající budík, který na to jde mnohem chytřeji. V nastaveném čase začne zvonit hlasitý alarm, ale zároveň také vystřelí létající vrtulku. Poté už zvoní a zvoní do té doby, než do něj tu vrtulku nevrátíte zpět. Honit létající vrtulku po pokoji opravdu probudí spolehlivě i ty největší spáče. Nedoporučil bych však spát s otevřeným oknem.. běhat ráno po ulici v pyžamu může být docela nepříjemné:-)

Tenhle zajímavý budík jsem našel v eshopu www.uzasne-darky.cz kde si ho také můžete koupit.

Komentáře (11)

 1. marek napsal:

  kde to bereš tyhle věci? 😀 to je přece úžasný!

 2. Seth napsal:

  Dá se sehnat i skoro za polovinu http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.13064~r.74854421 , jen je nutností paypal účet.

 3. mirecekp napsal:

  to Seth: Ano dá se koupit levněji, ale jak ho levněji doručíš domů… to už je otázka druhá i s dopravou by ti mohl vyjít opravdu levněji z odkazu co jsi uvedl, ale důvěryhodnost a důvěřivost k nonCZ eshopum v ČR moc není.
  Jo Evčo to už je otázka druhá jak to poté dopadá 🙂 já osobně preferuji buzení telefonem a snad ani jednou jsem s ním nezacházel hrubě 🙂

 4. Seth napsal:

  To je právě úžasný, že tam mají poštovný zadarmo.I když si objednáš třeba jen magnety za $1,99 tak tě to nestojí ani o cent víc. Už jsem si tam odsud objednal třeba i paměťovku do telefonu, a žádný problém.

  K tématu, taky preferuju telefon, mám dva budíky za sebou a když první típnu a zazvoní druhý, tak už vím, že je zle a musím vstát 😀

 5. S. napsal:

  Potvrzuji – dealextreame funguje naprosto spolehlivě. Když náhodou nemájí jedno zboží, z vaší objednávky, jsou to schopní poslat ve dvou. Netuším, jak můžou vydělávat, poštovný musí stát balík.

 6. Paťas napsal:

  S DealExtreme mám dvě různé zkušenosti, jednou jsem objednával zboží, zaplatil jsem paypallem a přišlo do 14ti dnů všechno v pohodě. Začátkem ledna jsem ale objednával DDRko, platil také PP a nepřišlo nic… A nyní koukám, že DealExtreme ani nefunguje.

 7. Nogard napsal:

  Jo, tohle funguje na probuzení poměrně spolehlivě. Celkem zajímavý je taky tenhle „budík v koberci“: http://www.emag.cz/kobereckovy-budik/

 8. Seth napsal:

  to Paťas: Dealextreme funguje 😉

 9. Wismut napsal:

  Perfektní kravinka 🙂 To chci 🙂

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.