Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Naplňte si USB porty :-)

Po delší odmlce se znovu na stránkách tohoto blogu budeme věnovat představování zajímavých gadgetů. Protože to byla od posledního článku dlouhá doba, představím vám dnes hned několik vychytávek najednou.Jako společné téma jsem vybral hračky do USB portu, protože mě pořád fascinuje co dnes jde (i nejde) do USB portu narvat (viz USB flash po vietnamsku ).

První hračka potěší hlavně lenochy, kteří u počítače tráví všechen svůj čas a dojít si občas na záchod nebo do kuchyně pro jídlo, považují za zbytečný úkon. Taková USB lednička vyřeší spoustu problémů. Stačí ji zapojit do USB portu a do kuchyně už víckrát nemusíte.

Slyšel jsem, že na USB záchodu se pořád ještě pracuje 🙂 . Zpříjemnit čas strávený u počítače lze i jinak, třeba s USB aroma lampou. Kápnete do ní jednu kapku vonného oleje a na dvanáct hodin máte vystaráno.

Pokud by se našel někdo, kdo by vůni u vašeho počítače kritizoval. Snadno ho umlčíte s Raketometem do USB. Rakety, které vystřeluje jsou sice jen molitanové, ale zdatný militarista si je určitě rychle upraví na smrtící zbraň.

Takový USB port má prostě vytížený život a tak by si i on zasloužil občas si zašpásovat. Tenhle nadržený pejsek, ho určitě potěší…

Podobné články

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.