Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Kryty na mobil – ochrana a módní doplněk v jednom!

Kryty na mobilní telefon už dávno nejsou těmi nevzhlednými kusy plastu nebo gumy, které nedokázaly zaujmout designem, a jejich jediným úkolem bylo ochránit mobil před mechanickým poškozením při pádu. Současné kryty na mobil představují ochranu i estetický doplněk v jednom, takže je radost se s nimi chlubit a hrdě je ukazovat.

Zapomeňte na nudu a vybírejte!

Hitem současné doby jsou tzv. chytré mobilní telefony, které toho hodně umí a představují nedílnou součást života mnoha lidí. Čím dražší telefon, tím více toho dokáže, ale i to více se o něho bojíte. Nikdo nechce, aby mu drahý iPhone nebo úplně nový Samsung spadl na zem, odřel se nebo mu třeba praskl displej. Proto je určitě na místě doplnit svůj mobil o šikovný a designově přitažlivý kryt, který může mít různorodé barvy, tvary i pestré motivy. Zapomeňte na nudu a pojďte se bavit!

Můj mobil, můj poklad!

Ukažte prstem na někoho, kdo by nechtěl mít nejnovější model iPhone. Vlastně kterýkoli kousek pyšnící se nakousnutým jablíčkem je pro většinu lidí tajným snem. Jestliže patříte k těm šťastnějším, kteří se mohou chlubit touto celosvětově populární značkou, neměl by vám chybět kryt na iPhone, který se postará o to, že vaše drahá hračka bude v bezpečí. Kryt můžete vybírat jak podle konkrétní modelové řady, tak i podle designu na zadní straně.

Nebojte se pochlubit!

Ať už máte kterýkoli mobilní telefon, určitě jej nechcete tajně nosit v kapse. Jen si představte, že si půjdete posedět s kamarády a u stolu všichni „vyložíte své karty na stůl“. Proč byste se nemohli hrdě pochlubit originálním krytem na mobilní telefon, který zaujme a vzbudí pozornost? I pěkný kryt na Huawai se může zalíbit nejen vám, ale může padnout do oka i vašim přátelům nebo kolegům v práci. Vybírejte mezi abstraktními motivy, zamilujte se do pestrobarevného krytu nebo vyjádřete svůj styl s krytem, který se bude pyšnit nějakým výstižným nápisem či textem.

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.